Co společně

zažijeme? 

Storytelling

 Díky příběhům a vyprávění si lidé předávali své znalosti po století. I v současnosti je příběh silné medium, které v nás otevírá radost, strach a soucit. Ukážeme vám, jak takový příběh můžete vytvořit a jak ho předat ostatním tak, aby si vaši posluchači ve svých představách prožili příběh, jako by byli jeho součástí. 

Herecká
improvizace

 Herecká improvizace bude hlavní metodou společné práce. Bude to tak trochu adrenalin. Zažijete, jak reagovat na situaci bez přípravy a jak rozvinout nápad druhého. Ukážeme vám, jak fungují nejdůležitější pravidla improvizace, které můžete využít i ve svém životě. Budete tvořit své vlastní herecké postavy. Součástí tréninku budou také hlasová a pohybová cvičení. Herecká improvizace vás vybaví schopnostmi pracovat s vaším hlasem a tělem. Také poznáte, že rozvíjení nápadu druhého a "braní ho do hry" je věc, která možná v současném světě někdy trochu chybí. 

Humor

 Asi nejdůležitější je, aby vás společná setkávání bavila a naplňovala. Lektor bude vaším průvodcem a provokatérem vaší tvořivosti. Bude záležet na vás, o čem budete chtít hrát a jaké příběhy vyprávět. Věříme, že večery pro vás budou zaslouženým oddechem a ventilem od každodenního života. 

Tvůrčí psaní

 Pomocí nejrůznějších tvůrčích cvičení si zkusíte psát texty, které se stanou východiskem pro společnou improvizační tvorbu. Jsme přesvědčeni, že psát může být zábava a ukážeme vám, jak na to. Skrze automatické psaní, clustering a další metody se naučíte chrlit nápady, které budeme dále společně rozehrávat tužkou i tělem. 

Divadelní představení

 Mohli byste k nám chodit pouze na trénink divadelních dovedností. My ale víme, že je důležité mít společný cíl, ke kterému bude vše směřovat. Postavit se před publikum, zvládnout trému a společně s ostatními zahrát příběh divákům, skrze který předáte vaše sdělení, je neopakovatelný zážitek.  

Máš chuť si to s námi zkusit?